0312 312 12 21
info@yaslibakimiturizmi.com

Altıncı Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi 6-7 Mart 2020 / Sheraton Otel ANKARA

Davet

 

Kongremize Davetlisiniz…

Türkiye’nin iklim, genç nüfus, ulaşım imkanları, ekonomik yaşam ve hizmet seçenekleri birçok küresel sermayenin yatırımı için fırsatlar doğurmaktadır. Medikal Turizm Derneği ülkemizde bakım, turizm, yatırım, eğitim, istihdam, farkındalık, arge, inovasyon, teknoloji, sağlık, beslenme gibi yaşlıların ve yaşlanmanın temel ihtiyaçlarını öngören birçok alanda ulusal ve uluslararası işbirlikçiler ile yenilikler ve değerler yaratacak projelere hazırlanmaktadır.

Yaşlılık çözümlerimizin geliştirilmesinde öncü olan, ülkemizde yaşlı ve engelli bakımı, yatırımları ve turizmi konusunda domino etkisi yaratmayı başarmış ve artık geleneksel hale gelmiş kongremiz VI.Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi olarak 06-07 Mart 2020 tarihlerinde Ankara’da Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

Bu kongremiz geçmiş kongrelerimizin yarattığı ilgi ve taleple kongre + fuar+ikili iş görüşmeleri olarak genişlemiş yeni bir formatta “Expo55 Plus Ankara Organizasyonu” olarak gerçekleştirilecektir. Kongremizde bu organizasyonun içerisindedir. Böylece katılımcılar kongredeki bilgi transferinin yanısıra küresel sektör şirketleri ürünleri ile tanışacaklar, küresel potansiyel işbirlikçiler ile ikili iş görüşmeleri yapabileceklerdir.

VI.Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi Cumhurbaşkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Üniversitesi işbirliği ile; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın desteği; başta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi olmak üzere birçok paydaşın desteği ile; Phılıps Türkiye, Samsung Türkiye, Flavius Klinikleri A.Ş., Ankara Kalkınma Ajansı, PricewaterhouseCoopers, Yaşlılar ve Engelliler İçin Elele Derneği Belçika, turizmhaberleri.com, spawellness.com, populersaglikdergisi.com, illedesaglik.com, Tourmag Dergisi ve diğer kuruluşların katkılarıyla gerçekleştirilmektedir.

Kongremizin içeriğinde ise yaşlı bakımı, yaşlı turizmi ve yaşlılıkla ilgili ekonomi alanlarında global aktörler deneyimlerini anlatacak; global çözüm şirketleri ise çözümlerini sunacaklar ve bu aktörler ile ülkemizdeki iş dünyası birlikte nasıl iş yapabileceklerini görüşme fırsatlarını oluşturabileceklerdir.

Yaşlanma konusundaki ulusal algının geliştirilmesine yönelik olarak ise bu kongre ile birlikte kongrenin aktivitesi olarakta çocukların katılacağı resim, fikir ve proje düzenlenecek, oluşturulacak jüri ile yapılacak değerlendirmeden sonra başarılı görülenler ise ödüllendirilecektir.

Geleneksel kongremize katılım için web üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir.
Kongre kaydı ve detayları için Kongre Kayıt sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kongremize katılımınız ve işbirliğinizden memnuniyet duyarız.Saygılarımızla,

Uzm.Dr.Sinan İBİŞ

Medikal Turizm Derneği Başkanı

Expo55 Plus Ankara Organizasyon Komitesi Başkanı

Test

Form Gönderimi

Tamam